У цистерни було 3400 л бензину. Писля того як наповнили 4 однакови бочки, у цистерни залишилось 2600 л бензину. Скильки литрив бензину наливали в кожну бочку?

+4
Ответы (2)
  1. 16 января, 05:24
    0
    1) 3400-2600=800 (л) наповнили в бочки

    2) 800 : 4 = 200 (л) литрив бензину наливали в кожну бочку
  2. 16 января, 05:42
    0
    1) 3400-2600=800 л

    2) 800:4=200 л