3546+283*4+819

1254+645:5-967

+4
Ответы (1)
  1. 10 мая, 00:56
    0
    3546+283*4+819=5497

    1) 283*4=1132

    2) 3546+1132=4678

    3) 4678+819=5497

    1254+645:5-967=416

    1) 645:5=129

    2) 1254+129=1383

    3) 1383-967=416