600000-61800:200+140000:400*217=

+1
Ответы (1)
  1. 12 июня, 10:49
    +1
    600000-61800:200+140000:400*217=675641

    1) 61800:200=309

    2) 600000-309=599691

    3) 140000:400=350

    4) 350*217=75950

    5) 599691+75950 = 675641