68 432 : 94 20 730 : 67 812 * 907 470 * 302 564 * 70 - 564 * 60 809 * 62 + 809 * 38

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 21:34
    0
    68 432 : 94=728 20 730 : 67=309 (ост. 27) 812 * 907=736 484 470 * 302=141 940

    564*70-564*60 = (70-60) * 564=10*564=5640

    809*62+809*38 = (62+38) * 809=100*809=80900

    100% ответ;)