Решите уравнения

1. (45-у) + 18=58

2. (24+x) - 21=10

+2
Ответы (2)
  1. 11 марта, 00:52
    0
    (45-Y) + 18=58

    45-Y+18=58

    -Y=58-45-18

    -Y=-5

    Y = (-5) : (-1)

    Y=1

    (24+X) - 21=10

    24+X-21=10

    X=10-24+21

    X=7
  2. 11 марта, 02:06
    0
    45-у=40 - у=-5 у=5

    24+х=31 х=7