2 3/8 * 4 3/7-4/5 решите

+1
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 07:55
    0
    19*31/8*7=589/56 589/56 ^ (5) - 4/5 ^ (56) = 2945-224/56=2721/56=48 33/56