Помогите решить!

9,2*у=3,68

0,3 у=0,0162

+1
Ответы (2)
  1. 15 октября, 08:24
    0
    1) 9.2 у=3.68 (здесь не +, а =). у=3.68:9.2 у=0.42) 0.3 у=0.0162 у=0.0162:0.3 у=0.0543) у: 1.2=10.2 у=10.2*1.2 у=12.24 2) 0,3y=0,0162y=0.0162:0,3 у=0,054 3)
  2. 15 октября, 10:03
    0
    9,2*у=3,68

    у=3,68:9,2

    у=0,4

    у=0,0162:0,3

    у=0,054