Увеличьте 48 на 85%; 40 на 40%

+2
Ответы (2)
  1. 11 октября, 15:30
    0
    1.

    48:100*85 = 40,8

    48 + 40,8=88,8

    2.

    40: 100 * 40 = 16

    40 + 16 = 56
  2. 11 октября, 16:20
    0
    Первое 88,8

    Второе 56