а) 66,24 - 16,24 : (3,7 + 4,3) б) 28,6 + 11,4 : (6,595 + 3,405)

+1
Ответы (2)
  1. 11 мая, 09:34
    0
    3,7 + 4,3 = 8

    16,24: 8 = 2,03

    66,24-2,03 = 64,21

    6,595+3,405=10

    11,4 : 10 = 1,14

    28,6 + 1,14 = 29,74
  2. 11 мая, 12:02
    0
    А) 66,24 - 16,24 : (3,7 + 4,3) = 64,21

    Б) 28,6 + 11,4 : (6,595 + 3,405) = 29,74