Помогите дробь решить 19 1/17-8 9/17-3 15/17

+2
Ответы (2)
  1. 3 декабря, 05:15
    0
    Переводи все дроби: а) 19 1/17=324/17; б) 8 9/17=145/17; в) 3 15/17=66/17

    затем вычислять: 324/17-145/17-66/17=113/17=6 11/17
  2. 3 декабря, 08:29
    0
    19 1/17-8 9/17-3 15/17=324/17-145/17-66/17=113/17=6 11/17