8 3/4 * 2 4/7 - 10 1/8 * 3 1/3

+2
Ответы (1)
  1. 31 марта, 06:39
    0
    8 3/4*2 4/7=35/4*18/7=45/2=22 1/2

    10 1/8*3 1/3=81/8 * 10/3=135/4=33 3/4

    22 1/2-33 3/4 = - 11 1 / 4