Решите 4,9-4,8: (3-19) - 1,4: (-8)

+3
Ответы (1)
  1. 1 августа, 19:03
    0
    4,9-4,8: (3-19) - 1,4: (-8) = 4,9-4,8: (-16) + 0,175=4,9+0,3+0,175=5,375