6 ц. 2/11 * 3 ц. 4/17 - 8 ц. 5/9

+1
Ответы (1)
  1. 17 октября, 04:32
    0
    68/11 * 55/17 - 8 ц 5/9 = 20 - 8 ц 5/9 = 11 ц 4/9