Склади задачу за коротким запис 12 авт по? пасажир

4 авт по41 пас всього 536 п

+1
Ответы (1)
  1. 1 января, 11:04
    0
    1.41*4=164 (п) - в 4 авт.

    2.536-164=372 (п) - в 12 авт.

    3.372:12=31 (п) - в 1 авт.

    Ответ: 31 пассажир.