3 ц 35 кг: 5+8 ц 48 кг * 6=?

(24 км 420 м * 30-1600 м 2 дм) : 15=?

Помогите!

+5
Ответы (1)
  1. 7 июля, 20:49
    0
    3 ц 35 кг: 5+8 ц 48 кг * 6=335:5+848*6=67+848*6=67+5088=5155 кг=5 т155 кг=5 т1 ц55 кг. (24 км 420 м * 30-1600 м 2 дм) : 15 = (24420*30-1600,2) : 15 = (732600-1600,2) : 15=730999,8:15=48733,32.