4,35*3,08-16,119/4,05+0,95*40

+5
Ответы (1)
  1. 25 января, 02:07
    0
    4,35*3,08=13,398 16,119:4,05=1611,9:40=3,98 0,95*40=38

    13,398-3,98+38=47,418