1285-282*75:47+14472=

+4
Ответы (1)
  1. 26 марта, 21:35
    0
    1 285-282*75:47+14 472 = 15 307

    282*75=21 150

    21 150:47=450

    1 285-450=835

    835+14 472=15 307