1285 - 282 x 75:47+14472:18

+1
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 15:31
    0
    1285 - 282 * 75 / 47 + 14472 / 18 = 1639

    282 * 75 = 21150

    21150 / 47 = 450

    14472 / 18 = 804

    1285 - 450 = 835

    835 + 804 = 1639