Решите уравнение 5-0,042:0,5+0,35*5,2

+5
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 03:56
    0
    6.836

    djn nfr rfrnj gjkexbkjcm
  2. 29 ноября, 06:38
    0
    1) 0,35*5,2=1,82

    2) 0,042/0,5=0,084

    3) 5-0,084=4,916

    4) 4,916+1,82=6,736