1,5:0,3=. 4,2:0,6=. 0,35:0,5=. 9:4,5=. 0,072:0,1=. 1,634:0,0001=

+5
Ответы (1)
  1. 3 мая, 14:23
    0
    1,5/03 |*10

    15/3=5

    4.2/06 |*10

    42/6=7

    0.35/0.5 |*10

    3.5/5=0.7

    9/4.5 |*10

    90/45=2

    0.072/0.1 |*10

    0.72/1=0.72

    1.634/0.0001 |*100

    1634/0.1=16340