897 488 + 1 684 232) : (39 813 - 38 953) * 102-383 913 : 59

+4
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 21:36
    0
    (897 488 + 1 684 232) : (39 813 - 38 953) * 102-383 913 : 59 = 299 6971) 897 488 + 1 684 232=2 581 7202) 39 813 - 38 953=8603) 2 581 720 : 860=3 0024) 3 002*102=30 62045) 383 913 : 59=6 5076) 306 204 - 6507=299 697