67,71 / (14,42 - 13,74) * 1,5) + 63,163:7,61

+2
Ответы (1)
  1. 18 августа, 22:43
    0
    1) 14,42-13,74=0,68

    2) 0,68*1,5=1,02

    3) 63,163/7,61=8,3

    4) 67,71/1,02=66,4

    5) 66,4+8,3=74,7