Вычислить

-11/6•13+1.6•0.41-1.6+11/6• (-11)

+5
Ответы (1)
  1. 28 июля, 00:28
    0
    - 11/6 (13+11) + 1,6 * (0,41-1) = - 11/6 * 24+1,6 * (-0,59) = - 44-0,944 = - 44,944