6485+1977+1515 = 863 - (163+387) = 7231+1437+563 = (964+479) - 264=

+1
Ответы (1)
  1. 31 декабря, 15:29
    0
    6485+1977+1515=9977

    863 - (163+387) = 313

    7231+1437+563=9231

    (964+479) - 264=1179