200/2 * (540+460) / 10=?

+2
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 17:53
    0
    200/2 * (540+460) / 10=10000

    1) 200/2=100

    2) 540+460=1000

    3) 1000/10=100

    4) 100*100=10000