Литаку потрибно подолати 4420 км Перши 3 год вин летив зи швидкистю 658 км/год а наступни 2 зи швидкистю 640 км/год скильки км залишилося

+4
Ответы (1)
  1. 2 января, 10:24
    0
    1) 658*3=1974 (км)

    2) 640*2=1280 (км)

    3) 1974+1280=3254 (км)

    4) 4420-3254=1166 (км)