Дано:

а=80 м

b=32 м

s=три восьмых уч. сада

s=? огорода

решение:

+5
Ответы (1)
  1. 19 июля, 05:36
    0
    S=ab

    S=32*80=2560 м²

    2560:8*3=320*3=960 м²-огород