900 : 75 * 38 + 144 - 49 * 12

+2
Ответы (1)
  1. 28 мая, 03:37
    0
    1) 900:75 = 12

    2) 12*38=456

    3) 49 * 12 = 588

    4) 456+144=600

    5) 600-588=12

    Ответ: 12