13482:1 + (820*45-36900) - 749*18

+2
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 02:10
    0
    13482:1 + (820*45-36900) - 749*18=0

    13482:1=13482

    820*45=36900

    36900-36900=0

    749*18=13482

    13482+0-13482=0