Решите уравнение

3-y+2 (5-y) = 4y-8

+1
Ответы (2)
  1. 27 декабря, 13:11
    0
    3-у+2 (5-у) = 4 у-8

    3-у+10-2 у=4 у-8

    -у-2 у-4 у=-8-10-3

    -7 у=-21

    у=3
  2. 27 декабря, 15:17
    0
    3-y+10-2y=4y-8; 13-3y=4y-8; - 7y=-21; y=3