71999+х - (3078+609*25) = 75507

+2
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 06:37
    0
    71999+х - (3078+609*25) = 75507

    71999+х - (3078+15225) = 75507

    71999+х-18303=75507

    х=75507+18303-71999

    х=21811