Уравнение а) 2 х-3=5-3 х б) 4 (-3,5+3 х) = - 3+10 х

Знайдыть значення выразу

а) - 4,8: (-2,6+3,4) + 0,8

+3
Ответы (1)
  1. 27 июля, 22:19
    0
    А) 2x+3x=5+3

    5x=8

    x=8/5

    б) - 14+12 х=-3+10 х

    12 х-10 х=-3+14

    2 х=11

    х=11/2

    а) - 4,8:0,8+0,8=6+0,8=6,8