Знайты значення выразу 173*10,5+17.3*5+27*10.5+27*5=

+1
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 19:19
    0
    1) (173+27) * 10,5=200*10,5=2100

    2) (17,3+27) * 5=44,3*5=221,5

    3) 2100+221,5=2321,5

    173*10,5+17,3*5+27*10,5+27*5=2321,5