Знайдыть значення виразу 4698 + (327 помножити58+17972)

+1
Ответы (1)
  1. 14 сентября, 16:06
    0
    4.698 + (327*58+17.972) = 41.636

    1) 327*58=18.966

    2) 18.966+17.972=36.938

    3) 4.698+36.938=41.636