Знайдить значення выразу - 17-23 + (-56) - (-11) + 43.

+4
Ответы (2)
  1. 12 ноября, 05:14
    0
    -17-23-56+11+43=-96+54=-42
  2. 12 ноября, 06:19
    0
    =-40-45+43=-85+43=-42