Начертите прямоугольник

сторона - a - 6 см

сторона - b-10 см 3 мм

P=?

S=?

+1
Ответы (2)
  1. 10 сентября, 04:29
    0
    Р = (103+60) * 2=326 мм=32 см6 мм

    S=103*60=6180 мм кв
  2. 10 сентября, 04:42
    0
    1) P = 2 * (6 + 10.3) = 2 * 16.3 = 32.6 (cm)

    2) S = 6 * 10.3 = 61.8 (cm^2)