Розвяжи з поясненнями двома способами 32-15 94-56 81-24 28-19 45-18

+4
Ответы (1)
  1. 27 августа, 07:42
    0
    32-15=32-10-5=22-5=17

    94-56=94-50-6=44-6=38

    81-24=81-20-4=61-4=57

    28-19=28-10-9=18-9=9

    45-18=45-10-8=35-8=27

    32-15 = (20+12) - (10+5) = (20-10) + (12-5) = 10+7=17

    94-56 = (80+14) - (50+6) = (80-50) + (14-6) = 30+8=38

    81-24 = (70+11) - (20+4) = (70-20) + (11-4) = 50+7=57

    28-19 = (10+18) - (10+9) = (10-10) + (18-9) = 0+9=9

    45-18 = (30+15) - (10+8) = (30-10) + (15-8) = 20+7=27