Розвяжи з поясненням двома способами 32-15 94-56 81-24 28-19 45-18

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 14:35
    0
    32-15 = (20+12) - (10-5) = (20-10) + (12-5) = 17

    32-15 = (32-10) - 5=22-5=17