Розважити з поясненням двома способами 32-5 = 94-6 = 81-24 = 28-19 = 45-18=

+4
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 13:27
    0
    1) 32-5=27

    94-6=88

    81-24=57

    28-19=9

    45-18=27

    2) 27+5=32

    88+6=94

    57+24=81

    19+9=28

    27+18=45