259 600 : 8 · 9 - 8130 : 30 =

+2
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 09:20
    0
    259 600 : 8 · 9 - 8130 : 30 = 291779

    259600:8=32450

    32450*9=292050

    8130:30=271

    292050-271=291779