1-а=130/300+90/300

2/18+с=1-12/18

+5
Ответы (1)
  1. 1 мая, 08:12
    0
    1-a = 13/30 + 3/10

    1-a = 22/30

    a=8/30

    a=4/15

    2/18+c=6/18

    c=4/18