5 4/7 * 2 9/13 - 1 2/3 : (4 2/9 - 2 5/6)

+2
Ответы (1)
  1. 1 января, 10:56
    0
    39/7*35/13-5/3 (38/9-17/6) = 3*5 - 5/3:50/36 = 15-1,2 = 13,8