253 + (54*56) - 563*368=?

+4
Ответы (2)
  1. 27 апреля, 07:28
    0
    253 + (54*56) - 563*368=253+3024-207184=-203907
  2. 27 апреля, 07:45
    0
    253 + (54*56) - 563*368=-203907

    1. 54*56=3024

    2. 563*368=207184

    3. 253+3024=3277

    4. 3277-207184=-203907