зменьшуване доривнюе 90 видъемнык - частка чисел42 и 6 знайды значення ризныци

+5
Ответы (2)
  1. 15 сентября, 19:34
    0
    42:6=7 частка. 90-7=83 ризниця
  2. 15 сентября, 20:21
    0
    90 - (42:6) = 90-7=83 - ответ