5 ... 8 ... 6 ... 4 = 312

+5
Ответы (2)
  1. 18 марта, 23:16
    0
    (5+8) * 6*4=312

    5+8=13

    13*6=78

    78*4=312
  2. 19 марта, 01:47
    0
    (5+8) * 6*4=312

    5+8=13

    13+6=78

    78*4=312