31440+1040: (150-2400: (67+53)) x20

+5
Ответы (2)
  1. 1 июля, 13:10
    0
    1) 67+53=120

    2) 2400/120=20

    3) 150-20=130

    4) 1040/130=8

    5) 8*20=160

    6) 31440+160=31600
  2. 1 июля, 16:37
    0
    67+53=120

    2400/120=20

    150-20=130

    1040/130=8

    8*20=160

    31440+160=31600