5 (4 х-у) - 3 (3 у+2 х) упростить

+1
Ответы (2)
  1. 2 июня, 01:53
    0
    5 (4 х-у) - 3 (3 у+2 х) = 20 х - 5 у - 9 у - 6 х = 14 х - 14 у = 14 (х-у)
  2. 2 июня, 01:55
    0
    5 (4 х-у) - 3 (3 у+2 х) = 20 х-5 у-9 у-6 х=14 х-14 у=14 (х-у)

    Вот.