15/16 * (24/25:9/10) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 17:26
    0
    15/16 * (24/25:9/10) = 0,01 15/16*24=22,5 22,5/25=0,9 0,9:9=0,1 0,1/10=0,01