0,1:0,02 + (791:56,5+11,2*5) =

+3
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 07:11
    0
    0,1:0,02 + (791:56,5+11,2*5) = 75

    0,1:0,02=5

    791:56,5=14

    11,2*5=56

    14+56=70

    5+70=75