25*706+6300: (3840-39*98) - (13439+3755) =

+5
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 22:02
    0
    1) 39*98=3822

    2) 3840-3822=18

    3) 13439+3755=17194

    4) 6300:18=350

    5) 25*706=17650

    6) 17650+350=18000

    7) 18000-17194=806

    ответ: 806